Gercek Masor


 


 

 

 

Adı soyadı:
*
Eposta:
*
Yorum:
*
 
Yaşar Enis Diker


Uzun süreli hareketsizlik neticesinde özellikle ayakların güçsüzleşmesi hemofili hastalarında önemli bir sorun olmaktadır.
Kendi tecrübelerimden öğrendiğime göre güçsüz kasların egzersiz ile güçlendirilme çabasında masaj birinci dereceden faydalı bir çalışma.
İşini bilen bir masör ile yapılan masaj sonucunda egzersiz ile sertleşmiş ve kanamaya açık kaslar gevşemekte, bu suretle egzersize ve normal hayata dönüş kolaylaşmaktadır.
Kanama sonucu zayıflayan kaslar hastayı fasit bir daireye sokmakta. Kanama riski egzersizi engellemekte, egzersizlik ise kanama riskini artırıp hastayı hareketsiz hale getirmektedir. İşte bu fasit daireyi masaj sayesinde kırabilmek mümkün olmakta. Bu açıdan masajın çok faydasını gördüm.

Teşekkürler Tarık - Yaşar Enis Diker
Önder Karaman HERKES MASAJ SEVER MASAJ KARŞISINDA GEVŞER VE BEDENİN TÜM YORGUNLUĞUNU ATAR.. AMA ÖNEMLİ OLAN BEDENİNİZİN BU RAHATLAMASINI SAĞLAYAN MASAJI YAPAN KİŞİNİN KİM OLDUĞUDUR. BİLNÇSİZCE YAPILAN MASAJLARIN VÜCUDUMUZU ANLIK RAHATLATTIĞINI AMA SONRASINDA SORUNLAR TEŞKİL EDEBİLECEĞNİ DÜŞÜNEBİLİYORUZDUR HERHALDE. BU SEBEPTEN UZMAN PROFOSYONEL ELLERLE YAPILAN VE SAĞLIK AÇISINDAN DA ÖNEMLİ OLAN MASAJI KİMİN YAPTIĞINA BAKMAMIZ GEREKLİDİR.. DEFALARCA BANA VE ÇEVREME BU KONUDA YARDIMINI ESİRGEMEYEN TÜRKİYENİN EN PROFOSYONEL MASÖRÜ TARIK ÖZTÜRK E TEŞEKKÜRLERİMİ BİLDİRMEK İSTİYORUM.. AYRICA SİZE MASAJ YAPAN KİŞİNİN UZMANLIK BELGELERİNİ MUTLAKA GÖRMENİZİ VE BİRBİRİNE BAĞLANTILI OLAN KONULARDAKİ SERTİFİKALARINA BAKMANIZI ÖNERİRİM. BU KONUDA DA İNANIYORUM Kİ BU KADAR ÇOK BELGEYE SAHİP OLAN TÜRKİYEDEKİ EN ENDER İNSANLARDAN BİRİSİDİR TARIK.. MUTLAKA SERTİFİKALAR BÖLÜMÜNÜ İNCELEYİP SONRASINDA RANDEVU ALMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM..ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM TARIK CIM...


Taner Ertürkler Gerçek masaj, gerçek dostunuz tarafından yapılırsa daha ne olsun derim. Turkiye'nin dalında ender uzmanıyla tanıştığınızda bu yazıma sizlerde hak vereceksiniz. Hayatımıza masaj gerçeğini yerleştirip yaşamlarımızı daha iyi bir seviyeye sokabiliriz . burda bu bilinçle tamamıyla şifa bulabileceğimiz site için sonsuz minnetler sana. Hayat boyu başarılar canım kardeşim...


Ece Disk kayması, boyun fıtığı ve diğer kas yorgunlukları nedeniyle başvurduğum Tarık Bey'in yardımları sayesinde sıkıntılarımdan büyük oranda kurtuldum. İşini son derece profesyonel şekilde yapmasının yanısıra sıcak tavırları ve enerjisiyle de yaptığı işe katkıda bulunuyor. İhtiyacımız olsun ya da olmasın, masaj hayatımızın bir parçası olmalı ve kendimizi Tarık Bey'in ellerine güvenle teslim etmeliyiz. Yardımlarınız için çok teşekkürler.


Ayla Sucu Ben Ayla Sucu Tarık bey 5 senedir babama masaj yapmakta. işini profesyonel olarak yapmanin dışında güleryüzü,pozitif bir insan olması nedeniyle ailemizden bir birey gibidir.biz işte olduğumuz günlerde geldiğinde akşam annem bugun Tarık bey geldi derken o kadar mutlu ki dediğim gibi işinin dışında manevi olarak iki yaşlı insanın evine kattığı mutluluk herşeye değmekte . O kadar disiplinlidir ki azıcık geç kalacak olsa büyük bir incelikle haber vermekte annem evladina soyleyebilecegi her durumu Tarık Beye rica edebilecek kadar yakın gormektedir. Babam felçli 5 senedir konuşamıyor ve sağ taraf komple hareketsiz Tarık beyden aldığımız destekle babamın vücudu rahatlamakta kasılmalar olmamaktadır. Bir kez ara vermek zorunda kaldığımızda masaj yaptırmak ve yaptırmamak arasındaki farkı gördük masajı bıraktığımızda kasılmalar oldu ve bezlerken sıkıntılar yasamaya başladık. Sonrasında Tarık beyi tekrar cağırdık şu an babam gayet iyi ve Tarık beyi gördüğündeki mutlulukta ayrı bir mutluluk bizim için babacığımızın rahatlaması yüzünün tebessümü herşeye değer. İyi ki varsınız Tarık bey, herşey için sağolun, babacığımızın sağlığına kattığınız faydalar için evimize getirdiğiniz ilgi ve mutlululuk için annem babam ve ablalarım adına binlerce kez teşekkürler. Saygı ve sevgilerimizle İsmail Ekiz babacığım adına bu meşakkatli yolda yanımızda olduğunuz için çok çok teşekkurler.

   


media